Prefabrik Betonarme Yapılar

Ugep Yapı - Adana İnşaat Firmaları

Prefabrik Betonarme Yapılar

UGEP  YAPI olarak ana hedefimiz yüksek standartlara uygun ürettiğimiz prefabrik yapılar ve hazırlanan projeleri Türkiye ye tanıtmak. Yüksek standartlarda gerçekleştirdiğimiz hizmetler sayesinde de müşteri memnuniyetini kazanarak faaliyet alanımızı Türkiye çapında geliştirmek istiyoruz.Hayata geçirdiğimizi projeler ve yaptığımız anahtar teslim yapılar sayesinde pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz. Bu sayede hem daha fazla kaliteli projenin gerçekleşmesini hem de büyüyen şirketimizde daha fazla çalışan istihdamı sağlamayı hedefliyoruz. Firmamızdan projeleri ve prefabrik yapı elemanları yapımı için teklif isteyen müşterilerimize en uygun fiyatlarla teklif vererek üretimlerini kusursuz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.

 

     Ugep  YAPI olarak başta Adana,Mersin,Antep, Gaziantep, Osmaniye ve Zonguldak olmak üzere bir çok bölgeye ulaşmaktayız. Bu bölgelerin yanı sıra üretimlerimizle Türkiye’nin her bölgesine ulaşmasını amaçlıyoruz. Bu hedef doğrultusunda kaliteli üretim yaparak ismimizi Türkiye’nin her yerine duyurmayı amaçlıyoruz. 

Prefabrik yapı elemanları ve Anahtar teslim inşaat üzerine hizmet veren firma olarak fabrika, depo, inşaat, iş yeri ve sanayi sitesi imalatı yapmaktayız. Halihazırda Prefabrik yapı elemanı üretimlerimizi ise Adana ,Mersin, Gaziantep, Osmaniye, Zonguldak ta yer alan üretim tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Ücretsiz Teklif almak için : info@ugepyapi.com

Projelerimiz :https://ugepyapi.com/projelerimiz

Anahtar Kelimeler ;

 

  • Adana Prefabrik Fabrika 
  • Adana Prefabrik Fabrika Maliyeti 
  • Prefabrik Fabrika 
  • Fabrika İnşaatı